Knihovnička Čtyřlístek » Krátké příběhy Čtyřlístku » Seriály Čtyřlístku ve Čtyřlístku
další články z kategorie Krátké příběhy Čtyřlístku
Seriály Čtyřlístku ve Čtyřlístku

Seriály Čtyřlístku ve Čtyřlístku Přehled seriálů se Čtyřlístkem ve čtyřlístkovských časopisech a knihách, a nejednoznačnost jejich názvu. Do přehledu nejsou zařazeny reklamní seriály, jako je Čtyřlístek a Capri-Sun nebo Superkapela z Třeskoprsk. Vyřazeny byly také výchovné příběhy o bezpečnosti silničního provozu nebo o nebezpečnosti marihuany. Zvýrazněné seriály mají 10 a více dílů. Seriály označené A stále vycházejí v nejnovějších číslech.
Poslední aktualizace: prosinec 2023.


Čtěte také:
Roztřídění příběhů Čtyřlístku
Počet a seznam příběhů Čtyřlístku
Celkový přehled seriálů ze Čtyřlístkunázev dílů stránek ve Č. roky
Hlavní seriál Čtyřlístku A 1077 13198 1- 1969-
Čtyřstránkové příběhy ze Čtyřlístku 4 16 196-201 1992-1992
Až na kraj světa 13 48.5 202-214 1992-1993
Krátké příběhy z časopisu Bobík 24 45 B10-B2 1998-2001
Učíme se anglicky 123 244.5 405-542 2006-2013
Ahoj, tady Fifi (krátké příběhy) A 51 53 Sp1- 2011-
Ahoj, tady Fifi 29 242 AtF1-28 2012-2019
Krátké příběhy
z časopisu Čtyřlístek mini
A
24 48 mini1- 2019-


Poznámky:
Jak jsou jednotlivé seriály odlišeny a které příběhy patří do hlavního seriálu Čtyřlístku je uvedeno v přehledu Roztřídění příběhů Čtyřlístku
Hlavní seriál Čtyřlístku - stránky jsou započítány bez ohledu na formát čísla, u speciálů jsou započteny i deskové hry, vystřihovánky nebo celostránkové křížovky (i když se v nich neobjevuje Čtyřlístek nebo kresba Němečka), dále se přičítají také ilustrované stránky s recepty z kuchařských speciálů a celostránkové obrázky s kalendářem z kalendářových speciálů; vyřazeny jsou jen stránky s reklamami (většinou jsou ale započteny kusy stránky s objednacím kupónem na knížky a časopisy nakladatelství Čtyřlístek) - pokud by se měly počítat jen ryze komiksové stránky, byl by součet o zhruba 400-500 menší
Až na kraj světa - odpočítány půlstránky s reklamami
Učíme se anglicky - odpočítány půlstránky s reklamami
Nejednoznačné názvy
seriálů Čtyřlístku ve Čtyřlístku


Hlavní seriál Čtyřlístku v časopise nemá žádný společný název. Zatímco další seriály v časopise mají obvykle logo nebo společný začátek názvu u všech příběhů, dobrodružství třeskoprské čtveřice je vždy prezentováno jen pod názvem konkrétního příběhu (které se většinou shoduje i s názvem sešitu). Další seriály Myšpulína, Bobíka, Fifinky a Pindi na tom nejsou o mnoho lépe a společný nebo jednoznačný název nemají.
(Nejsou zahrnuty reklamní seriály a seriály z časopisů jiných nakladatelství jako např. z časopisu Vlasta.)

Čtyřlístek (stanovený společný název pro komiksová dobrodružství ze Čtyřlístku, Čtyřlístku Speciál, komiksových knih a podobně)
Příběhy Čtyřlístku (alternativní možnost)
Dobrodružství Čtyřlístku (alternativní možnost)
Hlavní seriál Čtyřlístku (alternativní možnost)

Čtyřstránkové příběhy ze Čtyřlístku (stanovený společný název 4 krátkých příběhů)
Myšpulín (na obálce)
Pinďa (na obálce)
Bobík (na obálce)
Fifinka (na obálce)

Krátké příběhy z časopisu Bobík (stanovený společný název)

Učíme se anglicky
Angličtina (na obálce)

Ahoj, tady Fifi (krátké příběhy) (stanovený rozlišovací název)
Ahoj, tady Fifi (název pro seriál ve Čtyřlístku Speciál i v magazínu Ahoj, tady Fifi; ve Čtyřlístku Speciál často uvedeno jako název; v magazínu Ahoj, tady Fifi logo seriálu jen jednou, příběhy jsou delší a mají vlastní názvy, takže by mohly patřit do hlavního seriálu Čtyřlístku, ale vystupuje v nich většinou jen Fifinka a její kobylka Mišelka. Od ročníku 2020 dokonce ze seriálu vymizel Čtyřlístek a vystupuje v něm pouze kamarádka Foxi a od roku 2021 přibyla psí kamarádka Čiky (Čiki). Čtyřlístkovské nadpisy také zmizely. Podle dalšího vývoje uvidíme, jestli to překlasifikovat na samostatný seriál.)

Příběhy z učebnic angličtiny (stanovený společný název, pro zařazení mezi hlavní seriál není dostatečně dlouhé, komiksové ani příběhové)

Krátké příběhy z časopisu Čtyřlístek mini (stanovený společný název. Od roku 2021 promícháváno s příběhy Foxi a Čiky. Podle dalšího vývoje uvidíme, jestli to překlasifikovat na samostatný seriál.)

Čtěte také (5 náhodně vybraných článků)
Bronislav LiberdaBronislav Liberda Zimní příběhyZimní příběhy Dopisní věciDopisní věci Příběhy 1989Příběhy 1989 Vosí hnízdoVosí hnízdo
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz

nahoru