Knihovnička Čtyřlístek » Události a rozhovory » Vznik třetího filmu Čtyřlístku
další články z kategorie Události a rozhovory
Vznik třetího filmu Čtyřlístku

Vznik třetího filmu Čtyřlístku Informace o možném vzniku vzniku třetího filmu Čtyřlístku...
Po úspěšném uvedení prvního filmu se začalo mluvit o celovečerním pokračování. Současně s tím začaly práce na natáčení série krátkých filmů pro muzeum Čtyřlístku. Na konci roku 2017 bylo ale všechno jinak. Krátké filmy sice vznikají samostatně, ale navíc se 4 krátké filmy propojí do celovečerního filmu a tím se stanou druhým filmem Čtyřlístku namísto původně uvažovaného, na kterém další práce už asi nepokračují...

Čtěte také:
Vznik prvního filmu Čtyřlístku
Vznik krátkých filmů a druhého filmu ČtyřlístkuPrvní zprávy
od 2013


Krátký film Ďáblův palec
listopad 2016
V předchozích odkazech byla zmínka o tom, že ještě před druhým filmem se pro Muzeum Čtyřlístek natáčí animovaný krátký příběh z prostředí Třeskoprsk s podobným hereckým obsazením a stejným režisérem jako první film. V listopadu 2016 uveřejnil Čtyřlístek na svých facebookových stránkách doplňující informace a fotografie. Krátký film bude mít 15 minut a bude se jmenovat Ďáblův palec. Více o krátkém filmu v samostatném článku.
  • Čtyřlístek opět na filmovém plátně!!
  • Licence Čtyřlístek - Třetí film (druhý celovečerní) - Čtyřlístek na divokém západě. Natáčení se ujala parta tvůrců oceněných Českými lvy: scénárista Marek Epstein, kameraman Vladimír Smutný, režisér a střihač Luděk Hudec. Premiéra v kinech je naplánována na rok 2018.


Klapky
leden 2017
Sběratelská filmová klapka pro 19. ročník Salonu filmových klapek v rámci 57. Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně (26. května - 3. června 2017).
více v samostatném článku


Třetí film zastaven?
květen, červen 2017
Krátký film Ďáblův palec měl premiéru 1. dubna 2017 v Kinu Máj Doksy. V červnu se manželé Němečkovi se objevili v pořadu Dobré ráno, kde byly odpromítány další záběry. Z rozhovoru vyplynulo, že producenti nejspíš v současnosti nepokračují v práci na třetím filmu. Ale vzniknou ještě další 4 krátké filmy Čtyřlístku, které budou promítány v Muzeu Čtyřlístek Doksech.

Krátké filmy půjdou do kin!
prosinec 2017
Čtyři krátké filmy zamíří pohromadě do kin a stanou se tak druhým filmem místo původně zvažovaného "divokého západu".


Třetí film v plánu
duben 2023
V plánu je třetí celovečerní snímek, jenž by měl vzniknout na motivy knížky Jak se chodí do pohádky se Čtyřlístkem.


Čtěte také (5 náhodně vybraných článků)
Ostrov drakůOstrov draků Parta v nejlepším věkuParta v nejlepším věku KlokánekKlokánek Příběhy 1992Příběhy 1992 Krátké číslo 7Krátké číslo 7
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz

nahoru