Článek z kategorie Nečtyřlístkový Němeček
Článek z kategorie
Nečtyřlístkový Němeček
Béďa & Joska

Béďa & Joska Příběhy medvěda Bédi a jezevce Josky vycházely v časopise Bobík v roce 2001. Stihly vyjít jen dva díly o kamarádech ze světa zvířat, pak časopis zanikl. Příběhy vždy končí receptem na jídlo, které zvládnou připravit i malé děti. Autorem příběhů je nejspíš sám Jaroslav Němeček.

1. Odměna pro sportovce
Bobík 1/2001
nakreslil Jaroslav Němeček, 1 strana
Béďa s Joskou se účastní běžeckého závodu. Joska netrénoval, takže je rychle vyčerpaný a příslib, že v cíli bude obložená houska, ho povzbudí jen na chvíli. Nakonec ale doběhnou společně, ale housku si musejí obložit každý sám podle přiloženého receptu.
2. Masopust je za dveřmi
Bobík 2/2001
nakreslil Jaroslav Němeček, 1 strana
Béďa s Joskou se dlouze dohadují, v jakém kostýmu a v jaké masce se objevit na masopustním bále, až si hosté stěžují, že není co jíst. Béďa tedy připraví masopustní pizzu a podělí se i o recept.
Čtěte také (5 náhodně vybraných článků)
J. Čehovský (K. Ladislav)J. Čehovský (K. Ladislav) Další hodnoceníDalší hodnocení Základní řadaZákladní řada Příběhy 2000Příběhy 2000 Reedice čísla 7Reedice čísla 7
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz

nahoru