Knihovnička Čtyřlístek » Základní informace » Členové Čtyřlístku
další články z kategorie Základní informace
Členové Čtyřlístku
z oficiálních stránek www.ctyrlistek.cz

Členové ČtyřlístkuDo Čtyřlístku patří Myšpulín, Bobík, Fifinka a Pinďa.

Odkaz:
Wikipedie

Myšpulín

Myšpulín je nepostradatelnou částí Čtyřlístku. Je vždy klidný, nic ho nevyvede z míry. Také je z celých Třeskoprsk nejchytřejší.
Umí spoustu věcí a často dostal Čtyřlístek a jeho kamarády z bryndy, protože si všímá věcí kolem sebe a vždy přijde s nějakým dobrým nápadem. Je to on, kdo vymýšlí důmyslné nástrahy, jak chytit zloděje, nebo si hraje s počítačem a roboty. Také vymyslel spoustu šikovných vynálezů. Pro jeho chytrost si ho všichni váží.
Vždy je slušně oblečen a nosí hezkého motýlka.Bobík

Bobík je ze všech nejsilnější. Pravidelně cvičí a trénuje. Každý ho obdivuje, protože má silnou vůli a je dobrý sportovec. Když je potřeba něco těžkého zvednout nebo odvést na policii lupiče, vždy zavolají Bobíka.
Hodně a rád jí, proto si z něho někteří dělají legraci, že je pěkný jedlík. Ale on není ani trochu tlustý, musí jíst hodně proto, aby mu rostly velké svaly.
Když se děje nějaká nepravost, je pokaždé na místě a hned ji napraví. Na lidi, kteří jsou zlí a oškliví, se občas rozzlobí a tváří se hrozivě. Ve skutečnosti je ale mírný a kamarádský a zlost jen hraje, aby je postrašil.Fifinka

Fifinka je z členů Čtyřlístku nejhezčí. Je taky jediná holka ve Čtyřlístku. Jí to ale nevadí, protože Pinďa, Bobík i Myšpulín jsou dobří kamárádi a nikdy si z ní nedělají legraci ani ji nepošťuchují. Kromě přátel ze Čtyřlístku má spoustu kamarádek a kamarádů v Třeskoprskách. Je hodná, takže ji mají všichni kolem hned na první pohled rádi.
Není tak silná jako kluci a občas se i poleká. Když ale přijde do tuhého, jde do toho s ostatními a dokáže udělat pořádný kus práce. Nejradši má ale domácí práce, stará se Čtyřlístku o domácnost. Umí dobře vařit i zašívat.  Prostě je to správná holka, co se nebojí dobrodružství.Pinďa

Pinďu mají všichni rádi a pomáhají mu. Je totiž nejmladší a občas potřebuje poradit. Ostatní ve Čtyřlístku jsou starší, a tak mají proti němu trochu výhodu. Myšpulín chodil déle do školy, takže víc ví, Bobík déle sportuje, takže je silnější. Pinďa si však z toho nic nedělá. Nebojí se zeptat, když něco neví.
Je štíhlý a dobře běhá, už vyhrál několik přeborů v běhu. Určitě z něj vyroste dobrý sportovec. Dobrý kamarád je už teď.
Čtěte také (5 náhodně vybraných článků)
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz

nahoru