wz


logo

© Pavel Chrz 2001 - 2020

Knihovnička Čtyřlístek » Krátké příběhy Čtyřlístku » Krátké příběhy z časopisu Čtyřlístek mini
Krátké příběhy z časopisu Čtyřlístek mini

Krátké příběhy z časopisu Čtyřlístek mini Od roku 2019 vydává nakladatelství Čtyřlístek časopis pro předškolní děti Čtyřlístek mini. Kromě spousty obrázků, vystřihovánek a omalovánek obsahuje také dvoustránkové komiksové příběhy Čtyřlístku. Obrázky jsou veliké, na stránce jsou pouze tři řádky panelů.
Autorem je Jaroslav Němeček.

Čtěte také:
Čtyřlístek mini


píše Jaroslav Němeček
kreslí Jaroslav Němeček

počet dílů: 6
počet stran celkem: 12
v Čtyřlístku mini: 1/2020 - (2019- )

1. Horské počasí
Čtyřlístek mini 1/2020 (mini 1/2020)
napsal a nakreslil Jaroslav Němeček, 2 strany
Čtyřlístek vyráží na hory, i když už je všude obleva. Myšpulín má svůj nový rádiový vynález, který způsobí sněžení. Sněhu napadne strašně moc, Myšpulín tedy otočí jiným knoflíkem a nastane zase velká obleva. Myšpulín suše prohlásí, že počasí na horách se často mění. Naštěstí s sebou Myšpulín přibalil i nafukovací člun přesně pro tyto případy.
2. Maškarní ples
Čtyřlístek mini 2/2020 (mini 2/2020)
napsal a nakreslil Jaroslav Němeček, 2 strany
Čtyřlístek jde na maškarní ples, mají masky sebe samých, jen jde každý za někoho jiného. Kamarád Honza chce požádat Fifinku o tanec, Fifinka ale odvětí, že ho nezná. Honza je smutný. Ve skutečnosti mluvil Honza se zamaskovaným Bobíkem, masky jsou opravdu dokonalé. Když se vše vysvětlí, zatanuje si Honza s opravdovou a odmaskovanou Fifinkou.
3. Barevná vajíčka
Čtyřlístek mini 3/2020 (mini 3/2020)
napsal a nakreslil Jaroslav Němeček, 2 strany
Kluci se dohadují, jakou barvou namalují velikonoční vajíčka. Myšpulín sestrojí automatickou slepici, která snáší vybarvená vajíčka, ušetří spoustu práce. I když to Myšpulín myslel dobře, ostatní nesouhlasí, protože všichni se na barvení a malování těšili, je to zábava.
4. Prázdniny na farmě
Čtyřlístek mini 4/2020 (mini 4/2020)
napsal a nakreslil Jaroslav Němeček, 2 strany
Čtyřlístek jede na dovolenou na farmu k tetě Bobině, budou tam zvířátka a pohoda. Teta Bobina ale musela odjet a vzkazem žádá Čtyřlístek, aby se postaral o zvířátka. Práce na farmě je pěkná dřina, na konec dne ale Čtyřlístek připraví oslavu s domácími zvířátky i s kamarády z lesa. Večer si zazpívají a zatancují a zítra už naštěstí přijede teta Bobina.
5. Hola, školka volá!
Čtyřlístek mini 5/2020 (mini 5/2020)
napsal a nakreslil Jaroslav Němeček, 2 strany
Zbývají dva týdny prázdnin a má být ošklivo. Čtyřlístek vymýšlí, jak dětem poslední týdny vylepšit. Myšpulda se Čtyřlístkem opraví létající auto a přes ošklivý mrak vylepí obrázek se sluníčkem. Z ampliónu na děti Myšpulín vyvolává, aby si užily poslední dny prázdnin a pak už hurá do školky.
6. Podzimní vítr
Čtyřlístek mini 6/2020 (mini 6/2020)
napsal a nakreslil Jaroslav Němeček, 2 strany
Čtyřlístek si postaví velkého draka. Zvedne se velký vítr a drak vyletí do vzduchu i se Čtyřlístkem. Čtyřlístek se pomocí draka dostane až na pražské letiště, kde žádá o povolení k dalšímu letu. Myšpulín by chtěl na Nový Zéland, Fifinka do Norska a Pinďa domů.
Čtěte také (5 náhodně vybraných článků)
Koza Líza
Koza Líza
Akce a události 2017
Akce a události 2017
Bajo
Bajo
Příběhy 1993
Příběhy 1993
Básně v knihách
Básně v knihách
Toto nejsou oficiální stránky časopisu Čtyřlístek, ty najdete na adrese www.ctyrlistek.cz